Księgowość online dla Twojego biznesu 

Prowadzenie księgowości, niezależnie od rozmiarów działalności gospodarczej, jest bardzo ważnym aspektem w każdym przedsiębiorstwie. Czasy, w których korzystanie z usług biura rachunkowego wymagało częstych wizyt w jego siedzibie, dawno minęły. Dziś załatwisz wszystko zdalnie. Biuro księgowe online to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elastyczność. Zmieniając sposób prowadzenia swojej księgowości, możesz usprawnić prowadzenie firmowych finansów i zwiększyć skuteczność działania.

Internetowe biuro rachunkowe zapewni zdalne prowadzenie księgowości

Nasze biuro rachunkowe online korzysta z programu eSZOK, dzięki któremu Klient nie potrzebuje dodatkowych programów do wystawiania faktur. To efektywne rozwiązanie, które znacznie usprawnia pracę z dokumentami i zarządzanie firmową księgowością. 

Księgowość online spółki dzięki programowi eSZOK staje się znacznie mniej skomplikowana. Faktury są zapisywane automatycznie, dzięki czemu Twoje zadania są ograniczane do minimum. Z poziomu funkcjonalności programu możesz m.in. przesyłać miesięczne rozliczenia czy generować przelewy. Oszczędzasz w ten sposób czas. Biuro rachunkowe online to rozwiązanie adekwatne do potrzeb nowoczesnego biznesu. Atrakcyjne ceny rozwiązania dodatkowo zachęcają do zapoznania się z możliwościami, jakie daje księgowość online.

ikona zegar

Czas

Oszczędzasz czas i wszystko masz w jednym miejscu

symbol dolara

Pieniądze

Nie musisz kupować abonamentu na inne programy.

ikona eko

Papier

Księgując dokumenty online oszczędzasz papier i ratujesz tysiące drzew rocznie.

ikona doświadczenie

Wsparcie

Dostajesz wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności

Nie ma znaczenia, w jakiej formie prowadzisz działalność. Za każdym razem jesteś w stanie przenieść swoją księgowość do internetu. Pomagamy między innymi w przypadku zagadnień takich jak:

  • pełna księgowość online, 
  • księgowość online spółki z o.o., 
  • jednoosobowa działalność gospodarcza księgowość online. 

Jesteśmy otwarci na potrzeby przedsiębiorstw i dopasowujemy swoje usługi do niezbędnych dla nich działań.

Obsługa księgowa online – zalety

Usługi księgowe online to liczne zalety, niedostępne w tradycyjnych formach prowadzenia rachunkowości. Dzięki księgowości online masz dostęp do danych dotyczących finansów Twojego przedsiębiorstwa o każdej porze dnia i nocy. Nie ma znaczenia, gdzie znajduje się siedziba firmy. Możesz siedzieć w biurze albo być w podróży służbowej i załatwić niezbędne kwestie formalne związane z księgowością równie skutecznie. 

Biuro rachunkowe online gwarantuje niższe koszty. To rozwiązanie tańsze niż zatrudnienie księgowej na etacie, a nawet współpraca z kancelarią w Twojej okolicy. Ogromną zaletą usług księgowych online jest również możliwość dostępu do archiwalnych deklaracji, raportów i rozliczeń. W ten sposób możesz zweryfikować wszystkie swoje wątpliwości w każdym czasie, bez konieczności dojazdu do tradycyjnego biura rachunkowego.

Call Now Button