Księgowość jednoosobowej działalności gospodarczej

Księgowość jednoosobowej działalności gospodarczej powinna być prowadzona przez podmiot, który ma doświadczenie w zakresie wsparcia mikro przedsiębiorców. Mimo że na pierwszy rzut oka mniej skomplikowana, księgowość jdg wymaga równie dużego zaangażowania i przygotowania merytorycznego. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich finansów z naszą pomocą.  

Zakres oferty na prowadzenie księgowości jednoosobowej działalności gospodarczej

Księgowość jednoosobowej działalności gospodarczej może być prowadzona według kilku metod. Wszystkie obejmują księgowość uproszczoną. Możesz wybierać spośród podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, ewidencji ryczałtu, a przy spełnieniu określonych warunków również z karty podatkowej. 

Pełna księgowość w jednoosobowej działalności gospodarczej nie jest prowadzona, o ile nie przekroczysz określonych dochodów – ta metoda oznacza ewidencjonowanie wszystkich zdarzeń gospodarczych, które mają miejsce w codziennej działalności spółek. 

Jednoosobowa działalność gospodarcza księgowość online

Prowadzenie księgowości jednoosobowej działalności gospodarczej może być prowadzone w pełni online. Wiemy, że w dzisiejszych czasach biznes wymaga elastyczności. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i nie wymagamy zaangażowania – jeśli powierzysz nam swoje sprawy, wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Niezbędne dokumenty przekażesz nam online w dogodnym czasie i bez konieczności dojazdu do siedziby biura. Księgowość działalności gospodarczej niezależnie od jej rozmiarów może być poprowadzona w sposób kompleksowy za Ciebie. 

Koszt obsługi księgowości jednoosobowej działalności gospodarczej

Koszt księgowości dla jednoosobowej działalności gospodarczej zależy przede wszystkim od ilości dokumentów, które biuro rachunkowe otrzyma od Ciebie w miesiącu. Ofertę dostosowujemy do Twoich potrzeb. Wybierając współpracę z nami, masz pewność, że wszystkie obowiązki z zakresu prowadzenia księgowości jednoosobowej działalności gospodarczej zostaną wypełnione w pełni zgodnie z aktualnymi przepisami. Najwyższej jakości obsługę księgową możemy Ci zaoferować w pakiecie do dziesięciu dokumentów w miesiącu już od 300 złotych netto. 

Call Now Button