biurko z dokumentami

Biuro rachunkowe Bydgoszcz

Biuro księgowe Bydgoszcz specjalizuje się w obsłudze rachunkowej przedsiębiorstw z różnych branż. Nasz zespół specjalistów ma wiedzę i doświadczenie, które pozwalają działać skutecznie. Zajmujemy się zarówno obsługą księgową, jak i prowadzeniem kadr i płac, a także poprowadzimy Twoje wirtualne biuro. Pomożemy zarówno w zakresie rozliczeń rachunkowych jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i większych podmiotów, w tym spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Jeśli nie chcesz martwić się o samodzielne wypełnienie obowiązków księgowych nałożonych przez przepisy, skorzystaj z naszej pomocy. 

Mateusz KrzanikMateusz Krzanik
06:32 28 Sep 22
Bardzo polecam kancelarię rachunkową.Pani Kobierowska jeszcze przed założeniem działalności wytłumaczyła mi (i rozrysowała:)) wszystkie szczegóły dotyczące VATu, podatku, ZUSu, składek zdrowotnych itp. Wspólnie złożyliśmy wniosek o założenie firmy.System do wystawiania faktur i do obsługi księgowo-rachunkowej jaki mam udostępniony z kancelarii rachunkowej jest bardzo intuicyjny i przyjazny. Wszystkie Panie pracujące w kancelarii są bardzo pomocne i miłe.Jednym zdaniem - obsługa księgowa na najwyższym profesjonalnym poziomie w miłej atmosferze:)
Piotr SobalkowskiPiotr Sobalkowski
14:50 16 Aug 22
Bardzo polecam kancelarie rachunkową. Przyszedłem tam w sprawie porady co do sposobu rozliczania działalności gospodarczej. Właściciel, pani Jolanta szczegółowo omówiła ze mną wszystkie opcje podając konkretne przykłady i wyliczenia. Bardzo profesjonalna pomoc. dziękuję
Łukasz KęcikŁukasz Kęcik
17:51 08 Jun 22
Pani Jolanta to profesjonalistka, potrafi w bardzo przystępny sposób wytłumaczyć i rozrysować nawet największe zawiłości naszego systemu podatkowego. Widać, że posiada szeroką wiedzę i doświadczenie. Myślę, że współpracując z Kancelarią Pani Jolanty można czuć się bezpiecznie. Serdecznie Polecam!
Agnieszka FusAgnieszka Fus
15:09 20 May 22
Pracuję z Panią Jolą i jej zespołem od 2 lat. W tym czasie przeszłam sporą edukację, dzięki regularnym pakietom informacji o stanie systemu podatkowego, które otrzymuję mailem z kancelarii. Pani Jola posiada solidną, rzetelną wiedzę, zawsze służy radą. Bardzo cenię sobie indywidualne podejście do klienta, na które mogę liczyć. Współpraca z Kancelarią Jolanty Kobierowskiej to spokojny sen.
Beata RoguszkaBeata Roguszka
18:12 21 Apr 22
Polecam, profesjonalne podejście do klienta, połączone z fachowa wiedza.
Szymon DługińskiSzymon Długiński
17:58 25 Mar 22
Bardzo profesjonalne podejście. Oprócz sprawy głównej, rzeczowa rozmowa na inne tematy. Bardzo w stronę klienta. Polecam
Profesjonalizm, zaangażowanie, bardzo dobry kontakt z Wlaścicielką. Czuję się zaopiekowana. Pani Jolanta wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia zawiłości księgowe. Szczerze polecam.wszystkim, którzy chcą spać spokojnie:).
Gosia GGosia G
18:24 26 Feb 22
Po spotkaniu z Panią Jolą juz wiem co mam robić zeby nie stracić na polskim ładzie. Polecam p.Jolę z całego serca jest to fachowiec i profesjonalista 🥰
Anna KasprzakAnna Kasprzak
08:30 25 Oct 21
Spotkanie z Panią Jolantą rozwiało moje możliwości związane z założeniem i prowadzeniem firmy. Dokładne tłumaczenie, wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania i bardzo swobodne podejście ułatwiły podjęcie decyzji związanych z działalnością gospodarczą ;)Polecam usługi kancelarii każdemu - profesjonalne, rzeczowe, ale też bardzo ludzkie i sympatyczne podejście 😉
Sebastian MSebastian M
21:32 23 Sep 21
Polecam bardzo!,Kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie, Pozdrawiam
Bartosz KufelBartosz Kufel
16:12 22 Sep 21
Bardzo profesjonalna Kancelaria, jako praktykant miałem okazję szkolić się u boku najlepszych księgowych, które dysponują ogromną wiedzą oraz zawsze rozwiążą sprawy, które są trudne. Każda osoba która tam pracuje jest doskonale przeszkolona, co powoduje, że znakomicie wykonuję swoje obowiązki. NAJLEPSZA KANCELARIA JAKA ISTNIEJE!!
Maria KowalkinskaMaria Kowalkinska
11:52 20 Jul 21
Świetna obsługa i profesjonalizm. Jako początkujący przedsiębiorca czuję się bezpiecznie z tym biurem. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, jak również wsparcie i empatia ze strony Pani Jolanty sa na najwyższym poziomie. Polecam!
Ewa MagrowskaEwa Magrowska
13:52 24 May 21
Po wielu latach współpracy z różnymi biurami księgowymi, w końcu trafiłam ze swoimi finansami pod kuratelę pani Jolanty Kobierowskie. Mój wniosek jest taki, że jest to najbardziej profesjonalna kancelaria jaką znam. Podatnik może się czuć "zaopiekowany" i bezpieczny. Pani Jola jest bardzo doświadczona i przygotowana merytorycznie do każdego tematu, problemy rozwiązuje w mig, podpowiada rozwiązania. Pracownice, które zatrudnia są bardzo kompetentne, uczynne i uśmiechnięte. Życzę sobie naszej wzajemnej, długotrwałej i owocnej współpracy.
js_loader
Zakres usług

Księgowa Bydgoszcz

W zakres usług biura rachunkowego w Bydgoszczy wchodzą wszystkie czynności niezbędne do wypełnienia obowiązków z zakresu rachunkowości nałożonych przez przepisy. Nasza kompleksowa oferta sprawia, że odpowiednią dla siebie pomoc otrzyma każdy przedsiębiorca, niezależnie od formy prawnej, w której działa. 

Obsługa księgowa

W tym przede wszystkim prowadzenia ksiąg rachunkowych, KPiR, ewidencji ryczałtowych, rozliczeń ZUS i US, analizy finansowej oraz założenia działalności. Szczegółowy zakres usług jest dostosowywany do potrzeb konkretnego podmiotu. 

Konsultacje

zarówno regularnych, jak i doraźnych, które będą realnym wsparciem w obliczu wątpliwości dotyczących przepisów rachunkowych czy wyboru najlepszej formy rozliczeń. Wychodzimy z założenia, że księgowość w Bydgoszczy powinna być jak najbardziej elastyczna. Z tego powodu masz możliwość odbycia konsultacji online, z dogodnego dla Ciebie miejsca.

Kadry i płace

Sporządzanie umów o pracę, o dzieło, umów zlecenia, zakładania i prowadzenia akt osobowych, ewidencjonowania czasu pracy, obliczanie wysokości i rozliczania składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, sporządzanie sprawozdań i deklaracji, a także doradztwo dot. interpretacji przepisów prawa pracy. 

Wirtualne biuro

w ten sposób oszczędzisz czas i pieniądze oraz zyskasz niezależność. Usługa daje możliwość obsługi poczty przedsiębiorstwa bez potrzeby fizycznej obecności w danym miejscu. To w pełni legalne rozwiązanie, które zapewni Ci spokój i wygodę. 

Dlaczego my?

Prowadzenie księgowości przedsiębiorstwa to ogromne wyzwanie, zwłaszcza dla osoby, która nie ma doświadczenia w tej dziedzinie. Jeśli nie chcesz martwić się o formalności, skorzystaj z usług dobrej księgowej z Bydgoszczy. 

Nasze biuro księgowe Bydgoszcz wyróżnia doświadczenie, które przekłada się na realne korzyści. Powierzając swoją rachunkowość profesjonalistom, oszczędzasz czas i pieniądze. Specjaliści z biura rachunkowego w Bydgoszczy wskażą, z jakich ulg i preferencji możesz skorzystać i zajmą się poprawnym rozliczeniem Twoich podatków. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy z biurem rachunkowym w Bydgoszczy? Skontaktuj się z nami i omów szczegóły.

zespół kancelarii
Call Now Button